Nadržaný Bill:)

30. prosince 2010 v 20:56 | sjuzn |  FF- Jednodielne
okey ľudia upozorňujem TOTO SOM NEPISALA JA!!!!!! takže berte ohľady je to síce po česky lebo ta osôbka je česka :P takže dúfam ,že Vám nevadí a ak máte radí TH a sex tak sa Vám toto bude páčiť ja som sa na tomto úplne nasmila... lebo som si HO tam predstavovala proste Bill omg to nejde...:P ,ale o to nič... chcela som tu to dať už dávnejšie ,ale zabudla som... a dnes som robila poriadok v mailoch a tak som objavila TOTO mne sa to osobne loobi lebo je to zmena veľká zmena:PP hh lebo je len u mna furt TOM TOM TOM a ted  BILL:P hh okey COMMENTY!!:) "Bože Bille co to s tebou dneska je?" ptám se sám sebe v duchu, Už si mluvím pro sebe jako blázen asi i blázen budu jinak si to nedokážu vysvětlit co se to dneska semnou děje. Ten dole mně absolutně neposlouchá, pořád mi dává nějaké tiky, jenže já nevím kam bych ho tak mohl strčit, sakra. Sex jsem neměl asi půl roku a jde to vidět, zrovna dneska bych to snad narval i do vysavače. Bože už mluvím jak Tom, teda spíš mám potřebu jako on. Co kdybych ojel jeho? Ne to ne nejsem buzik a vůbec jak by se na to díval, to mu mám říct "promiň brácho, ale už opravdu jsem to neměl do koho strčit" ne to ne to nejde. Škoda, že jsme včera s Tomem daly padáka té naší hospodyni, nebyla zase tak špatná abych to do ni nezkusil.

Chodil jsem takhle po pokoji pořad dokolečka dokola. Někdo mně vidět, řekne si že jsem opravdu blázen a já taky jsem ale zoufalec. Zasraná sláva, teďka bych chtěl být normální, protože bych mněl holku a všechno by bylo OK a já bych se tu teďka takhle netrápil, blbý to život ale. Nejmíň další půlhodinu jsem takhle chodil pořad do kola, až jsem si chtěl sám zavolat už do blázince, že tady mají případ. Když se ozvalo slabé bouchání na dveře a potom je i někdo otevřel, zůstal jsem stát na místě a nevěděl, která bije. Přál jsem si jenom až je to Tom můj brácha a třeba by mi nějak poradil, jenom až to není nějaká holka nebo máma. Fakt říkám že bych je vojel.
"Ahoj Billouši" poznal jsem v tom dívčí hlas, na to mně hnedka někdo svalil na zem.
"Bráško ty si mi tak moc chyběl" ječela tam na mně, byl jsem v šoku. Nevěděl jsem, že se vrátí zrovna dneska. Asi bych vám to mněl objasnit Michi je naše s Tomem snad nejlepší kamarádka, ale semnou je více je to už tak daleko, že si říkáme "brácho a ségrou" Byla zrovna na dovolené a asi soudím, že se vrátila :-D
"Michi Ahoj" řeknu jí a obejmu jí
"Jsem tak ráda, že tě vidím brácha ani si nedokážeš představit jak se mi stýskalo s těmi rodiči je to už vážně nuda, příště s něma nejedu" chrli na mně jedno za druhým
"zadrž" řeknu ji se smíchem a sundám si jí ze mě, nedopadlo b to dobře. Když se zpátky postavím, narovnám a upravím sednu si raději do křesla, což Michi udělá to samé akorát do toho naproti.
"Tak jak ses tady mněl? Povídej, přeháněj teďka když máte volno, odpočinul sis aspoň?"
"Jo to jo" řeknu jí jenom pouze. Musím jí odsaď nějak dostat až mi jde z oči. Junior dává impulzy sakra…
"Bille co to s tebou dneska je? Mi přijde, že už jsem ti neobtíž" posmutní, vidím jí to na očích.
"Ne to ne" zase jí odpovím jenom krátce. Notak Bile, Billouši nenech se pobízet máš tady kus baby vojeď jí sakra na co čekáš zní mi pořad v hlavě do kola. Musí si myslet, že jsem asi blázen, protože u toho dělám různé grimasy.
"Promiň, že tě otravuju" řekne mi pouze, zvedne se a odejde. Sedím jak přikovaný na místě, sakra mněl jsem takovou možnost, ale ne!! Tohle předci nemůžu !! Je to naše nejlepší kamarádka všechno by bylo potom v háji, jen kvůli toho, že já jsem to neměl do koho strčit.
Tak Bille dělej, mazej za ni dokuď je čas!! Piští mi pořad v hlavě, sakra co mám dělat? Vyskočil jsem jak střela a okamžitě běžel z pokoje.
"Michi počkej" dostihnul jsem jí akorát jak se obouvala. Jen se na mně podívá a čeká co ze mě vyleze, předci jí teďka nemůžu říct že jí chci ošukat!
"promiň" řeknu jí jenom
"V pohodě, přijdu někdy jindy"
"Néé, počkej zůstaň" chrlím ze sebe, div se nezakoktám
"Tak jo" řekne jen a zase si zpátky vyzuje boty. To už jí chytnu zaruku a doslova jí táhnu ke mně do pokoje.Sakra Bille ovládej se!! Nadávám si v duchu.
"Bille klid" řekne mi jenom se smíchem na schodech, asi ještě nevíš co tě čeká!
Jen co zavřu dveře, tak jí na ně namáčknu.
"Co blbneš ty Billouši" směje se, vždycky takhle nějak blbneme.
Dívám se jí do oči a pořádně, stejně mne hnedka zaujmou její rty a hlavně výstřih. To si nemohla dneska vzít něco jinačího než triko na ramínka a mini kraťasky? Já vím, že přijela z dovolené tak se chce asi ukázat jak je krásně opálená, jenže tohle všechno mně rajcuje ještě více.
"Co to blbneš?" zeptá se mně jen a upřeně mně pozoruje. Na nic už nečekám jen se mlsně olíznu a začnu jí líbat. Vím co na ní platí takže se docela držím neuzdě. Saju jí jenom horní ret a celkově si jenom tak hraju s jejíma rtama. Čekám co udělá jak zareaguje. Stejně odtuď se nevošukaná nedostane. Jenom stojí, nic neříká a ani nedělá jenom mně pozoruje očima. Kurva takhle to já nenechám. Vím kde to na ní platí, proto sjedu na krk kde kroužím jazykem a taky jí libnu jedu až do výstřihu.
"Bille, ty jsi se zbláznil, nech toho" řekne mi a vší silou co sebere mně od sebe odhodí.
"Bohužel asi ano" řeknu jí jen a zase se zpátky na ní vrhnu. Začnu jí líbat, já jí prostě donutím spolupracovat! No neříkal jsem to, sice jsem se musel snažit ještě nejmíň dalších pět minut ale zabralo to. Lehce pootevřela ústa, což jsem hned využil a vplul jsem jazykem dovnitř. Pobízel jsem ten její ke spolupráci, což se mi taky povedlo, jsem to ale šikovný. Nestačily mi jenom její polibky, chtěl jsem jí cítit celou hlavně můj junior si chtěl už pořadně po půl roce zajezdit. Rukama jsem jí šmatral pod tílkem a jezdil jí po zadku. Když už Michi začala spolupracovat na plno jenom jsem se musel usmát, tohle značí - vítězství pro Billa Kaulitze. Zajel jsem jí zase úplně pod tílko a odepnul jí podprsenku až mám lepší přístup k jejím prsům a můžu si hrát. Protože kdo si hraje ten nezlobí!! :-D
Ihned jsem moje ruce přesunul ze předu na prsa, kde jsem si vzal každé do jedné ruky a mohl jsem jí třít bradavky a dal si hrát. Líbal jsem jí čím dál s větší intenzitou. Chce totiž občas něco namítat, ale tohle mi nepokazí tohle prostě ne, nemůžu to udělat juniorovi, potřebuje to stejně jako já!!! Michi mi přetáhla triko přes hlavu a třela se nohou o můj rozkrok. Myslím, že tohle dneska nebude ani potřeba. Je vzrušený myslím dost už pěkně dlouho. Odepne mi pásek a pokouší se mi dostat za kalhoty. Udělám jí to samé rozepnu jí kraťasky a strčím dovnitř ruku. Hm má pod tím jenom tanga. Začnu jí dráždit a táhnu jí od těch dveří pryč, ale kam? Klasicky do postele se mi nechce, až narazím o stul ihned z něho shrnu všechny věci a položím jí na to.Prve sní svlíknu to tílko co ještě má a můžu kroužit od spodu vlhkou stopu na horu jazykem. Zastavil jsem se na prsou, jazykem jsem jí dráždil bradavku a druhou rukou, prsem jsem dráždil zase tu druhou. Nebudu ztrácet čas a tak jedu zpátky níž a níž. Svlíknu jí kraťásky..Rukou jí začnu hladit přes tanga a prstem zajíždět do ní. Prve si jenom tak hraju dá se říct na okraji, než žačnu hlouběji a hlouběji. Po chvíli přidám další prst a úplně se v tom vyžívám. Vidím, že jí to dělá nesmírně dobře, asi to taky dlouho potřebovala. Jednou rukou jí prstím a druhou jí dráždím bradavky. Vůbec mi nevadí, že dělám dobře jenom jí zatím co můj junior se asi zblázní touhou po ní. Jednu ruku nechám být a rozepnu si pásek a kalhoty, s kterýma nemusím nic dělat, protože sjedou samy. Podívám se směrem dolu, kde se junior tlačí v boxerkách ven. Dneska jsem si vzal ty moje oblíbené kde jsou polohy tak kterou dneska asi vyzkouším :-D
"Bille dost" šeptne Michi, by to jinak asi nevydržela. Nevadí udělám jí třeba vícekrát. Zvedne se a mlsně se mi dívá po boxerkách. Trošku mně oddálí, ze sedne ze stolu a vyměníme si role. Předtím mi samozřejmě nezapomene svlíknout boxerky. Pohodlně si lehnu a nohy nechám někde nevím volně. Chytne si ho do ruky a začne mi po něm rukou jezdit, sjíždět, otáčet brn brn zatáčka :-D Skloní se a přidá i jazyk, který ho jenom líže jako zmrzlinu. Bože nemuč mně, on to tak dlouho potřeboval. Ne že jsem si nikdy sám dobře nedělal ale tak znáte to, já se předci neohnu a nebudu si ho lízat :-D Má šikovné ručičky, protože se mi to líbí. Nikdy bych to do ní neřekl, je co se sexu týče odtažitá a nikdy se k tomu nějak nevyjadřovala, když jsme vedly s Tomem debatu o sexu. Teda spíše on jí vedl s námi, my mu jenom přikyvovaly. Cítil jsem teplo vzala si ho do pusy, bože… Přestala, jen jsem k ní zvednul pohled smyslem jako co se děje a až okamžitě pokračuje ! Jen se lehce usmála a já přemýšlel co má za lubem, jen si vlezla na židli a pak taky na stul ale obráceně až může dál pokračovat. Chytrá holka J
Takhle jsme si dělaly ještě nějakou chvíli navzájem dobře.
"stačí" řekla jenom a otočila se naopak a posunula se směrem dolů. Stůl není zase tak veliký a dlouhý, je ale trošku větší když jsem ho nechával dělat ještě jsem se hádal.Chtěl jsem ho větší jelikož nadělám taky větší nepořádek až to mám kde dávat.
"můžeš nějak.." pochopil jsem, uchopil jsem ho do ruky a třel jsem se o její kundu. Zajížděl jsem trochu dovnitř a ven jen tak trošku. Bavilo mně to, k tomu když jsem viděl její blažený výraz a jak se kouše do rtů.Trápil jsem i sám sebe, ale tohle mi prostě nedalo.
"Bille" šeptla
"Ano?" zeptal jsem s jenom škodolibě
"Můžeš…"
"Možná.."
"kondom……" chtěla ještě něco říct,
"seru na kondom" řekl jsem jenom, postrčil ho tam trochu více a jí si přitáhnul až tam zajede celý. Michi se naklonila zpátky na mně a začala se nadzvedávat. Chytnul jsem si jí za prdýlku a pomáhal jí. Jsem sobec protože jsem chvílemi nebral ohledy a tvrdě si jí na sebe přirážel.
Vrtěla se na mně a viděl jsem na ní, že se jí to líbí. Po chvíli ze mě jenom slezla, zvednul jsem se taky ze stolu a vyměnily jsme si jakby role. Protože jsem si jí přizvednul a posadil na okraj stolu a hned zase do ní zajel.
"bože…" vydechla jenom. Hned zpočátku jsem přirážel opět tvrdě pokračoval jsem v tom co předtím. Dál jsem do ní přirážel, občas jí políbil když už moc řvala. Blíží se to, sakra chce to ještě něco.. Mněla omotané nohy kolem mě tak jsem si jí jenom přitáhnul podebral jsem si jí a přenesl jí na parapet, kde bylo otevřený okno, takže si muže i natáhnout. Bylo mi v celku fuk když nás někdo uvidí, teď jsem znal jenom jedno - potřeba se uspokojit !
Nohy jsem jí tlačil k ní až mám lepší přístup, pokud jsem si všimnul byla zapřená o venkovní parapet.
"Billí, to tlačí už"
"co?" nechápal jsem
"okno"
"jo táák" nechal jsem to a vyjel jsem sni. Michi pomalinku slezla, jenom si prohnětla záda a rozhlížela se po pokoji. Jako by hledala, to co bude ono.
"Co třeba ze zadu?" přišel jsem k ní a rukou už jí šmatral po zadečku
"Ze zadu! Ale opovaž se do prdele, tak tě tam potom nakopu já" řekla jenom, usmála se a vlezla si na okraj postele a vyšpulila na mně zadeček.
Jen jsem se divně culil jak idiot, stejně jí ho tam narvu ať chce nebo nechce do toho zadku. Kurva kde jsem dal ten rubrikant ať jí to zase tolik nebolí. Šel jsem do mého nočního stolku, kde jsem ho taky našel..
"Bille…" okřikla mně. Jenom jsem se culil
"Doufám, že nechceš to co myslím"
"pššt" řekl jsem jí jenom a už jsem si jí hezky mastil..
"tak na tohle zapomeň" řekla jenom a už se sunula po posteli pryč.
"notak Michi" chytnul jsem si jí a zase zpátky si jí přitáhnul
"Bille, ne tam prostě ne!"
"buď hodná" řekl jsem jí a pohladil jí..čímž jsem jí možná trochu uklidnil. Pomalu jsem do ní zajížděl, protože to určitě není pro ní nic příjemného, ale pro mě neodolatelné :-D
Jenom hlasitě pípla, všimnul jsem si kapek slz, ale jestli byl její anál ještě panna tak se nedivím, však si zvykne. Prve jsem šel na ni až moc pomalu, ale počkal jsem dokud si nezvykne po nějaké době jsem zrychloval své přírazy. Stejně to pořad ono nebylo..
"Klasika" vyjel jsem sni, což se Michi převrátila a posunula na horu, lezl jsem za ní jak pejsek. Hned jsem ho tam zase strčil ani jsem neměl nějak chuť to bušit rychle, začal jsem jí líbat. Jsou prostě určité chvíle kdy jsem na měkko jak romantik. Stejně když se blížil už můj konec, přirážel jsem rychleji a rychleji.
"Bille" zakřičela a pořádně se prohnula. Dosáhla svého, ale já ještě ne. Stejně netrvalo par minut, sekund a dosáhnul jsem svého i já.
"Bože" přirazil jsem naposled až po kořen
Chanička pre Sjuzy ♥ 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 wiki wiki | 31. prosince 2010 v 13:27 | Reagovat

hahha ako zabité fakt moa... nerobte s Billíka takého nadržanca s Toma si robte ,ale nie s toho nežneho stvorenia:D
sjuzy takk všetko krásne do nového roku!!:)) budeš nám tam chýbat:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama