Leden 2011

zlatý zlatý zlatý!!!:)

31. ledna 2011 v 17:54 | sjuzn |  Photo-Tom
tw
bože môj!!:) taký zlatý sú tam a tá malá!!:) "mrcha" jedna:P ,ale nie strašne to dievča je zlate:) ,ale ten Tom:) proste uhmmm krásny moc moc moc moc moc moc moc!!!:) no a Bill?:) zas jeho obočie.... ja sa nevyjadrujem:):P ,ale Tom perfect!:)

Ty seš coura! - A ty sketa! 15. časť (by *Mischa* :o* & Anyy_<3)

31. ledna 2011 v 17:50 | sjuzn
av
-BILL

Řekl jsem si, že smutnění a přemýšlení kvůli tomu, že Misch nedorazila na rande, je zbytečné. Třeba jí do toho vážně jen něco vlezlo, chcípl jí mobil, nebo prostě zapomněla zavolat. Jdu teda domů. Aspoň si udělám den jen s Tomem. Poslední dobou mě zanedbával, ale teď, když se už konečně chová normálně a vztah s Mischou mu nevadí, můžeme si udělat zase herní den. Ani nepamatuju, kdy jsme naposledy hráli nějaké videohry. Dojdu domů, otevřu dveře, dole nikdo. Vyzuju se a jdu nahoru. Rozrazím dveře do Tomova pokoje a zůstanu stát jako opařený. Ten pohled už nikdy nechci zažít. Křičící Mischa a Tomova hlava zaražená v jejím klíně. Vytřeštil jsem oči, nevěděl jsem, co mám říct. Nenacházel jsem slova. Proč mi to udělali? Proč?

sorry girl!! sorry Tom ... I like it!!:)

30. ledna 2011 v 19:56 | sjuzn |  Photo-Tom
tom
hah prepáčte ja viem ,že nie je moc pekné si robiť s niekoho srandu ,alee ja musím!!!!! proste táto photo je tak zabitá ,že konec!!:) Tom xicht ako "no foťto nech sa jej už zbavím" a ona ,že " áno ešte viac sa usmejem a mám ho" a vzadu ten xichtík Billuša je dokonalý!!! ten jeho "nechápavý" och milujem :P a Georg len úškrň!!!!! proste ja nemôžem s tejto fotky ako sorry ,ale achh!!:) 

Avatar

30. ledna 2011 v 19:14 | sjuzn |  Deník
av
okey neviem čo tu mám momntálne písať:P nuda dnes bola som bola furt doma.. včera som bola na horách si polyžovať..... a tak fajne bolo no dneska som si robila taký poriadok v I-tunese ,že konec aj tak tam mám furt bordel.... a robila grafiku teda dnes furt len avatariky mám ich asi okolo 100:P hahah ,ale ok priznávam zopár som stiahla proste som nemohla odolať také boli krásne:) takže ted ich budem k článkom dávať!!:) mám v nich zmetok takže ak sa bude točiť o Tomovi a bude tam Gustav tak sorry!!!:).P hahha och a inka zajtra sme mali isť s babami na nákupy teda resp nákup šiat!!:) plesových ,ale nakonec ideme len a J!!:) lebo S musí isť uf k babke a Stanuš je mimo provoz proste awful.....!!!!!

Ty seš coura! - A ty sketa! 14.časť (by *Mischa* :o* & Anyy_<3)

30. ledna 2011 v 19:10 | sjuzn
tom
-MISCHA

"Tak strašně Mě to mrzí… Už chci být jenom s tebou…" zavzlyká Tom a obejme Mě ještě pevněji. S povzdechem si položím hlavu na tu jeho a zavřu oči. "Už nebreč…" hladím ho po zádech. Dám mu pusu do vlasů a zas mlčíme. Po nějaké době se uklidní a poodtáhne se, aby Mi viděl do očí. Chvilku si ho prohlížím a pociťuji, jak mám mokré tričko od jeho slz. S úsměvem mu z tváří setřu slzy. Potom se k němu přiblížím a jemně ho políbím na rty. "…bolí Tě ještě ten ret?" zašeptám s úsměvem. Pousměje se a zavrtí hlavou. "Už ne, už je to lepší. Bolelo to, jak jsem tam vracel zpět ten piercing. Ale teď už je to dobrý..." pohraje si s ozdůbkou. "Chci se Ti za to omluvit. Nevěděla jsem, jak to celé bylo." posmutním.

výpis...

28. ledna 2011 v 18:17 | sjuzn |  Deník
nebudem sa vyjadrovať keby tam nebola matika  geo tak je vše fajn:) by som bola aj spokojná ,ale nerieším..:) dnešok som strávila u zubára(strojček) a som dopadla tak ,že mi rozrezal na kompletku líce takže mi dal fest nechutná inekciu..(na tom som alergicka ako ted fakt ja s toho opuchnem a ešte k tomu mi to ani nepomáha tak mi dal iné anestetikum to zabralo ,ale ted ma to boli ako fakt moc...:( okey ďalej potom som šla za mišom... ,ale nakonec to dopadlo tak divno lebo jedná osoba... (ak niekto čítal komenty pri fotke s J tak chápe) tam bola... no nebudem to tu rozplýplávať je to jeho život.. a teraz budem odporná sviňa alebo tu napíšem niečo o človeku ktorého som  mala priveľmi rada tá mala harpia mi už leze na nervy( zlato prepáč ,ale ešte stále som slušná ty vieš prečo teraz nerieším to ,že si ma s Tomom podstate rozoštvala nerieším ani to ,že Juls neznášaš a nemáš na nu pekné slova a nerieším ani to ,že si si pokazila vzťah s wiki a nerieším ani to ,že mi nikdy nevraciaš moje handry za to ,že ich len kupujem a nenosím tak mi ich nemusíš brať je to moja úchylka.. no!!! ,ale som na teba nasrata za Dávida.... aby všetci pochopili milá Andy ta osoba čo tu občas dávala veci chcela rozoštvať jeden najúžastnejší párik na svete.... Dávida ktotý ma 27 a snúbenku Lucku ..... ako sú spolu od základnej školy láska ako hrom a ty si to chcela posrať tak za tOTO ťa "neeznášam"....okey už vieš čo mám na srdci sorry ,že to takto verejne ,ale už dosť si nasrala všetkých....rozoštvala si celú partu len kvôli tomu ... ,že si sa nudila??? alebo akú máš tento krát vyhovorku... okey prepáčte ,že to takto rieším ,ale musela som:P okey ako ste vy dopadli s vysvedčkom??:)

Ty seš coura! - A ty sketa! 13. časť (by *Mischa* :o* & Anyy_<3)

28. ledna 2011 v 18:07 | sjuzn
-TOM

Mám jí tady. V domě. Prakticky mi zobe z ruky, žere mi každé slovo. Líbá se se mnou. Abych pravdu řekl, byl to ten nejtěžší hon na babu, co jsem kdy udělal. Ale stojí mi to za to. Zaprvé si prostě musím dokázat, že jsem lepší než brácha. Nechci mu nějak ublížit nebo tak, prostě si musím dokázat, že jsem lepší. Za druhé je dobrá do postele. To je fakt. Jakoby přesně věděla, co chci. Typická šoustací panna.
Sjedu jí rukou na zadek, přestane mě líbat. Podívá se na mě s pobaveným výrazem v očích. Omluvně se na ní podívám, dám jí ruku zase kolem pasu, tou druhou jí hladím ve vlasech. Zapojil jsem i jazyk. Můj i ten její se dokonale proplétají, prozkoumávají všechno, co bylo zatím neprozkoumané. Opatrně jí zase sjedu rukou na zadek, nechá se. Sjedu jí tedy i tou druhou a nadzvednu si jí.

alergickáá

27. ledna 2011 v 19:44 | sjuzn |  Deník
ochh nič zas nestíham som na nervy ,ale tak čo aspoň jedno pozitívum so zajtrajšieho kostola kina sa ulejem a dojdem len na vysvečko... síce idem smer zubár -max-mišo--(tá horšia časť) ako fakt neviem čo sa mu porobilo.... a ešte k tomu si aj zlomil nohu.. ako konec... no k veci..zas som celé pobedie bola nad anglinou a aj tak nič s toho nevie.... ok prečo som alergicka??? lebo som sa parala hodinu s prekladom s jedneho rozhovora s TH a v každej vete použili twinsky "You know" ako ja som na to už fakt aalergicka... lebo oni to používajú furt furt furt!!!:!) okey idem si dať dlhý kúpel... takže ppapa:)

Ty seš coura! - A ty sketa! 12. časť (by *Mischa* :o* & Anyy_<3)

27. ledna 2011 v 19:38 | sjuzn
-BILL

12:45. Měl bych se sebou začít něco dělat. Už jsem oblečený, stačí se teď upravit, co se týče obličeje. Dám si na sobě extra záležet. Jde přece o Mischu. Namaluji si černě oči, vystínuji, pěkně si s tím pohraji. Přepudruji se a vlasy nageluji. Asi čtyřikrát přestříkám lakem a hodím na sebe očko do zrcadla. Je to hezký. Povedlo se. Mise splněna. Vzal jsem si tašku a jdu směrem k baru. Byla přesně jedna hodina a jedna minuta, když jsem tam dorazil. Mischa nikde. Přece by neodešla po minutě čekání. Taková není. Sedl jsem si tedy na lavičku a chvíli čekal. Mohla se opozdit. Minuta, dvě. Pět minut. Už je z toho deset a Mischa pořád nikde. Rozhodl jsem se jí tedy zavolat. Vytáčím Mischy číslo. S úsměvem na rtech čekám na odpověď. Po několika pípnutích se ozve splašené píp, píp, píp. Položila mi to. Proč? Co se děje? Možná to přimáčkla omylem. Zkusím to znovu…
píp, píp, píp, pípAle no tak. Rozhlédnu se dokola kolem, jestli už třeba není blízko, tak mi to nechce zvedat. Nechce se mi tomu věřit. Musím teď přemýšlet… Netuším, co jsem udělal špatně. Nechápu, co se stalo. Proč se to stalo? Jdu do parku na své obvyklé místo. Zapadlá, černá část. Jo, tady se mi přemýšlí nejlépe…

Nesprávne dvojča 8 diel

27. ledna 2011 v 19:35 | sjuzn |  Nesprávne dvojča
okey takže toto je taký diel čo je fest nudný....:) ako fakt veľmi ,ale no musela som ho sem dať:P takže taak ,ale mám pre Vás aspoň jednu peknu správu čoskoro bude tu  ďaľší aby ste to mai tak pekne vynahradené a  to bude už zas o niečom:) ,ale aj tak no:) proste poprosila by som aj tak KOmentáre!!!:) predsa ja som strašna lemra takže ak nebudú komentáre nebudem písať...:):P ahahh tak pls:) 

" Billovy povedala že ho podviedla a sním už nechce mať nič spoločné..Dávno som si s ňou začal a vlastne ty si prišla nechcene do cesty..Jednoducho som sa do teba zamiloval..Amanda povedala že to bude tolerovať takže som si ta vzal..Vieš niekedy si mi nestačila" S tej všetkej bolesti som mu takú vrazila. Nedokážem to viac počúvať.
" Toto si nemala.." Postavil sa a ako som aj ja stála vrazil mi dvojnásobne väčšiu...
" Tom .." šepkala som keď sa na mňa vrhol..Len mlčky som prehltávala slzy.

xixixi:)

26. ledna 2011 v 20:08 | sjuzn |  Deník
už neviem aké názvy to mám dávať no k veci zajtra Vám urobím Vianoce..:) bude ďaľšia časť "Nesprávneho dvojčaťa " dnes som písala!!:) po dlhej dobe!:) ,ale fakt neviem sa s nou pohnuť ďalej proste na takéto príbehy potrebujem mať burlivé obdomie a nie len doma... to mám furt ,ale hlavne v spoločenskom živote a tak a nemám proste všetko je fajn....achh nemôžem sa na Tomovi vybúriť:( čo je zlééé lebo potom to stráca svoj efekt!!! no k veci hentej čo som včera či kedy písala tak to neviem to si ešte len rozmyslím..:) ako to bude:)! lebo ja to všetko skazím.. neviem písať konce:P hah okey no inak zajtra zas zhony a stresy  škole.. ,ale ja už sa nevyjadrujem ani k rodičom sa nevyjadrujem... okey takže zajtra sem dam toho vyše!:)

zhon...:(

25. ledna 2011 v 20:42 | sjuzn |  Deník
Dear Diary:P hhah preboha mne akosi až teď došlo ,že podstate ja si tu akože mám písať denník... no detail lebo odtoho je to ďaleko...) ako pohoda takže skôr moje keci:) dneska bola takáá nuda v škole a čas sa tak vliekol ,že konec... ale toľko nám toho navalili na zajtra ,že uhm fakt vtipné... a dotoho som mala ešte aj ANJ tam som jej skoro zaspala.. ako za pobedie som mala 3 kávy.... a je i s nej už zle... ,ale ja nie a nie sas nej prebrať.... okey včera keď bolo vyše trichu času tak som začala písať ,ale k nesprávnemu dvojčaťu som sa akosi nedostala:P detail... ,ale mala o byť jednodielná.... ,ale mám to na 6 strán.... takže neviem či mám s toho urobiť FF-ku ,alebo nechať tak je to na Vás ako chcete!!:)

Tom K.:)

25. ledna 2011 v 20:38 | sjuzn |  Videos-Tom
                                                  nemohla som si odpustiť:)

Avril....:)

25. ledna 2011 v 20:37 | sjuzn |  Hudba
nedá sa povedať ,že Ju som mala vždy dáko extra rada.... skvôr to bolo u mňa podľa fáz.:)hahh to je fuk ,ale toto je jej new song a je fakt zábavný:) ako počula som odnej už lepšie ale je v pohode:)

Ty seš coura! - A ty sketa! 11. časť (by *Mischa* :o* & Anyy_<3)

25. ledna 2011 v 20:35 | sjuzn
-BILL

Její polibek, ba jen na tvář mě úplně dostal. Byla úplně jiná než ostatní. Dnešek hodlám věnovat jenom přípravám na zítřek, avšak. Nejdříve se budu muset pochlubit mému druhému já…
Dojdu domů, rozrazím spokojeně dveře. Čekám, že Tom bude zase u televize. Není tam. Dole jsou ale jenom jeho boty, to znamená, že tam žádná slečna není. To je dobře. To se mi hodí. Vyběhnu tedy nahoru a vtrhnu do pokoje. Tom sedí u lap topu a dívá se na péčko. Vůbec mu nevadí moje přítomnost. Ostatně, zvykl si na to dívat se prakticky kdekoliv. Vzdychl jsem a zakroutil hlavou. "Brácha!" zatřásl jsem s ním. Znechuceně zaklapl lap top a na židli se otočil ke mně. "Co máš na srdci?" povytáhl obočí. Olízl si rty. Už měl piercing. Kývnul jsem hlavou na lap top a nechápavě jsem zakroutil hlavou.

Zuzana...)

25. ledna 2011 v 14:55 | sjuzn |  About Webmiss
okey už mi prepína ,ale keď som sa dneska jemne  dobre teda dostatočne nudila na dejakú tedda dneska v celku bol neskutočne nudný deň tak ma napadlo isť vyhľadať čo to moje praštené meno znamená...(nie je úplne s mojej hlavy:P) ,ale k veci taže tu to máte...:)

Zuzana
11. august

Krstné meno Zuzana je v súčasnosti menej časté, aj keď v minulosti bolo veľmi obľúbené. Má hebrejský pôvod a v preklade znamená "ľalia", "lotos". Jeho nositeľky oslovujeme Zuza, Zuzka, Zuzička, Zuzuľa.
Zuzany, ktoré oslavujú meniny 11. augusta, nie sú veľmi prispôsobivé.(tak tak)!! Majú rýchle reakcie a k ich povahe patrí aj to, že sú priame.(súhlasím:)  V citovom živote sú oddané a láskyplné.(ani nie)
Zároveň sú panovačné a chcú byť všade prvé.(jemne)
Sú spoločenské a neúnavné. Rodičov, príbuzných, priateľov, či partnerov celkom uťahajú.(hahha:)
Našťastie majú železné zdravie, aj keď nemajú ani potuchy o pravidelnom spánku. Zuzany by sa mali stravovať pravidelne. V ich jedálnom lístku by nemali chýbať výrobky zo sóje a morské ryby.
Ovplyvňuje ich planéta Venuša. Ich šťastné farby sú modrá a biela. Ochranné rastliny rebarbora a fialka, ochranné kamene záhneda a achát.


Tieto skrátka chcem!:)

23. ledna 2011 v 16:50 | sjuzn |  Photo-Webmiss
ako wow wow wow wow wow wow wow wow wow nemám slov podľa mňa i J a DOKONCA aj mojej matke sa páčia proste takéto pekné šaty som už dávno nevidela!!!!:) mňa:) ak ma má niekto rád tak mi urobí radosť však?:P
saty

Me and J:)

23. ledna 2011 v 16:48 | sjuzn |  Photo-Webmiss
me
aha čo som našla?:P ouu to je s mojích 16 narodenín...:) ja som bola trošku mimo..:) J samozrejme čistá ako vždy milujem ju za to:)! takže už dlho som chcela sem dať dáke photo moje aleebo kamošov... no ,ale ja som sklerotická:/P hah no takže je to staré a sme tam také no také divné:P ,ale sme tam spolu!!( je mi jedno ,že tam vyzeramé jak keby sme sa práve zobudili v lepšom prípadde:P ) ale tak  aj týmto spôsobom jej chcem povedať ako ju strašne moc moc moc moc moc moc moc ľubim!!!:) i keď to dakedy tak možno nevyzerá...) ,ale je to tak:) takže zlato viem ,že raz toto budeš čítať takže!!:) ľubim ťa a ideme na ten ples aj keby čo sa dialo i keby bol dážď meteroitov či jak se to kurník píše:P alebo aj keby traktory padali...:!! mi tam ideme !! spolu a bez rečí!:) a kašlem na celú tu show.... to tu bude vždy ,ale spomienky na školské plesy... a všetkko to nie!!!!:)

Ty seš coura! - A ty sketa! 10. časť (by *Mischa* :o* & Anyy_<3)

23. ledna 2011 v 16:40 | sjuzn
-MISCHA

Pozoruji, jak se za Billem zavírají dveře. Vydechnu. Už chci za ním běžet, ale uvědomím si, že jsem v práci. Pohlédnu na Marca. Celé to sledoval. Kroutí na Mě hlavou, ať se o to ani nepokouším. Zničeně vydechnu a vytáhnu mobil z kapsy. Chci vytočit Billovo číslo, ale nakonec si to rozmyslím. Co si po tomhle asi tak řekne? Ach jo… Ale, když Mě ta kráva tak strašně nasrala! Kurva! "Jsi v pohodě?" zeptá se Mě kluk, který je tak zvaně mimo mísu. "…jo, jsem." vydechnu. Vezmu vodku a naliji si plnou skleničku. "Na zdraví." řeknu a kopnu to do sebe. Kurva, kurva a ještě jednou kurva!


OCH NIE!!!:(

22. ledna 2011 v 18:56 | sjuzn |  Deník
som už na nervy stoho všetkého bud je škola fajn a mám problémy v partii alebo doma... alebo je v škole pruštvihy doma na nervy a kamoši fajn ,alebo je všetko na nič.... ach prečo nemôže byť proste aspoň raz vše fajn??? jáááj mamm na všetko už nervy... okey takže  čo je u mna nové??? zas som začala kukať GG:) zbožnujem ,ale už mám len dáke 2 diely a do PO musím vyčkať!!:( ach:( Chuck&Blair zbožňujem ich totálne !!:) okey ďalej ples čo organizuje naša škola.. bude vtipný....!!!! lebo na ten áno presne ten deň 12 februára mám už niečo... a rozdychávam to už pol hodinu proste ako som mohla ako som mohla zabudnuť na TO!!!!!! achh na nervy takže neviem pre čo sa rozhodnem... bud  pojdem na školský ples... s babmy... a keď sa mi podarí ukecať Lukáša alebo Miša:):P alebo pojdem na jednu udalosť kde budú samé pekné šatičky a botičky ,ale bude to bez mojich žien??? prosim poradte lebo som zúfala!!!:(